Go to Top
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Yazılım

Yazılım

Şirketimizde yazılım üzerine 2 ana başlık barındırmaktayız. Bunlardan birincisi Web Yazılım, ikincisi ise Masaüstü Yazılımlarıdır. Bu iki yazılım türü ayrı ayrı kullanılabileceği gibi istek üzerine entegre edilerek ikisini aynı anda kullanabilirsiniz. Örneğin Stok programınıza bağlı web sitesi gibi.Ofisinizde stok programında kaç ürün kaldığını görebilir ve bunu web sitenize yansıtarak müşterilerinize hangi üründen kaç tane kaldığını, fiyatlarını ve ödeme şekillerini gösterebilirisiniz.

1) Web yazılım : Görselinin dış görünümünün dışında Web yazılım , hazır yazılımlar(CMS) ve özel tasarım yazılımlar olarak ikiye ayrılır.

–  Hazır Yazılımlar: Şirketimizin önceden hazırlayıp elinde bulundurduğu yazılım şablonlarıdır.

–  Özel Tasarım Yazılımları: Tamamen şirketlerin isteğine bağlı şekilde tasarım ve fonksiyonlar ile yapılarak teslim edilir.

2) Masaüstü Yazılım : Bilgi çağında bulunduğumuz şu günlerde bugünün ve geleceğin gereklerini hakkıyla yerine getirmeye çalışan firmalar bilgi işlem harcamalarında, yazılım harcamalarını donanım harcamalarından daha önde tutmaya başlamışlardır. Bizim amacımız, müşterilerimizin büyük bir titizlikle hazırladığımız yazılım (software) ve programlar sayesinde donanımlarından maksimum verim alabilmelerini sağlamaktır.
İş gücünü en aza indiren, firma içi verimi en üst düzeye çıkaran, sıfır hatayla ve en güvenli şekilde veri depolayan ve sonuçlar veren, analiz ve raporlama kolaylığı sağlayan özel yazılımlarımız başlangıçtan bitime kadar müşteri ile ortak bir çalışma sonucu yaratılır. Bunun asıl amacı esas kullanıcı konumunda olan müşteri, ürünün her aşamasından tereddütsüz memnun kalsın.
Çalıştığımız işletim sistemi platformları ve kullanabildiğimiz programlama dilleri :
Bütün Windows versiyonları, unix, C, C++, Java, Visual Studio .Net (VB.NET, C#,ASP.NET), XML, SQL, MS SQL Server, Oracle, Microsoft , Access, MySQL

– Müşteri Takip ve Otomasyon Programı v.3.5
– Kamera Takip ve Güvenlik Sistemi v.2.0
– Network Tools v.6.0
– Ata Mail v.1.0
– Wall Panel Remote Admin
– Carpet Manager
– AGP
– Web Dragon Auto Comment WP

3) CNC Programlama: 
CNC Programlama yapılmaktadır. Capitone programları ve bu tarz CNC Programlama gerektiren programlar yapılmaktadır.