Go to Top
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

XP KURULUMU

XP  KURULUMU

 

xp

Pek çok kullanıcı arasında xp ya da Windows 7 kurulumu olarak da bilinen Windows yani işletim sistemi kurulumu, başlangıç aşamasındaki kullanıcıların tek başlarına yapabilecekleri bir işlem olmaktan uzak olmakla beraber; hali hazırda bir işletim sistemi yükleme cd/dvd’si veya ön yükleme mantığı ile hazırlanmış bir usb bellek üzerinden gerçekleştirilmektedir. Özellikle günümüzde yaygın olarak kullanılan netbook, ultrabook gibi ürünlerin optik sürücülerinin olmaması gibi durumları da göz önünde bulundurduğumuz zaman usb üzerinden çalışan ve ön yükleme işlemine izin verecek şekilde hazırlanan işletim sistemi yükleme işlemleri mümkün olduğunca konu üzerinde uzman ve deneyimli kişiler tarafından yapılmalıdır. Sadece usb belleğin hazırlanması değil aynı zamanda bilgisayar hard diskinin biçimlendirilmesi bir başka deyişle formatlanmasını da kapsamakta olan bu tip işlemler ciddi veri kayıplarına neden olabileceği gibi geri dönüşü olmayan sonuçlar da ortaya çıkarabilmektedir.

Son kullanıcı olarak tabir ettiğimiz PC kullanıcılarının bu tip işlemler hakkında gerekli olan deneyimleri ve bilgi ve birikimleri yok ise bilgisayar teknik servislerinden kolaylıkla bu hizmeti alabilmektedir. Yine tavsiye edilen odur ki, bilindik ve profesyonel olarak bu hizmeti veren firmalar ile çalışmak sizin güvenliğinizin yanı sıra bilgisayarınızın güvenliği ve uzun ömürlü olması için de gereklidir. Aksi durumda gerekli yedeklerin alınmaması, önemli veri ve şifrelerin yok olması ya da farklı kişi veya kişilerin eline geçmesi gibi sorunlar ortaya çıkabilmektedir.

Zaman zaman ihtiyaç duyduğumuz, bilgisayar performansını artırmak, gereksiz dosyalardan kurtulmak, virüs vb zararlı yazılım yâda programlardan bilgisayarımızı arındırmak gibi amaçlar ile yapılan işletim sistemi güncellemesi; aynı zamanda yeni çıkan bir işletim sisteminin de bilgisayarımıza yüklenmesini istediğimiz zaman da gerekli olabilmektedir. Benzer şekilde yeni aldığımız bir bilgisayar ile farklı işletim sistemi platformlarında çalışmalar yapmak istediğimizde de aynı işleme başvurulmaktadır. Çeşitli mühendislik yazılımlarının yanı sıra, farklı alanlarda da kullanılan bazı program ve yazılımların belirli işletim sistemlerinde çalışabildiği de göz önünde bulundurulduğunda ihtiyaca cevap verebilecek düzeydeki durumlarda da bu tip bilgisayar işlemlerinde profesyonel teknik yardımı alabilmekteyiz. Windows XPkurulumu gibi detaylı işlemlerde profesyonel hizmet almak güvenlik açısından gereklidir de diyebiliriz.

 

XP KURULUM

XP FORMAT ATMA

FORMAT SERVISI

FORMAT BILGISAYAR DESTEK

Bilgisayar teknik servis ve Xp Kurulumu Tel :  0212 220 50 09 – 0212 220 50 09 – 0555 992 27 77

, , ,

One Response to "XP KURULUMU"