Go to Top
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

WONDOWS 7 KURULUMU

WONDOWS 7 KURULUMU

 

win7

Gelişen teknoloji ile birlikte bugün hemen her eve girmiş olan bilgisayarların işletim sistemleri de güncellenmekte olup, farklı ihtiyaçlara göre ve zaman zaman ise performans artırmak amacıyla yüklemeler yapılabilmekte ve de değiştirilebilmektedir. Örnek vermek gerekirse Windows 7 kurulum işlemleri bilgisayarların direkt olarak işletim sisteminin değiştirilmesi anlamına gelmektedir. Format atmak tabirinden biraz daha farklı olarak, kimi kullanıcıların aynı bilgisayar içerisinde birden fazla işletim sistemine sahip olmaları gibi durumlarda da devreye girmekte olan bu tip işletim sistemi yüklemelerinde ilk ihtiyacımız olan bir işletim sistemi yükleme kaynağı yani Windows cd/dvd sidir diyebiliriz.

Ancak yeni nesil bilgisayarların kimilerinde ve eski tip bilgisayarların bazılarında optik sürücü olmayabilir yâda görevinin tam olarak yerine getirememektedir. Bu tip durumlarda olanlar için geliştirilmiş olan bazı yazılımlar ile usb bağlantı aracılığı ile de işletim sistemi kurulumu gerçekleştirilebilmektedir. Hali hazırda imaj dosyası yani cd/dvd sinin kalıbı alınmış bir şekilde usb bellek üzerine atılan işletim sistemi kurulum dosyaları, gerekli olan teknik bilgiye sahip kişi ve kurumlarca bir önyükleme seti haline getirilebilmekte ve usb üzerinden işletim sistemi güncellenmesi, yedeklenmesi, kurulumu gibi işlemler yapılabilmektedir. Bunun için gerekli olan teknik bilgiye sahip olunmalı ve size en yakın bilgisayar teknik servisinden destek alınmalıdır. Bilmeniz gerekir ki, ilk defa işletim sistemi kuracak bir kişinin bazı teknik bilgilere ( bios güncellemesi veya ayarları gibi ) zorunludur. Aksi halde bu işlemi başlatamayabilir ya da istenilen şekilde performans artırmaya yönelik kurulum gerçekleştiremeyebilir.

Bahsi geçtiği gibi gerek performans artırmak amacıyla, gerek işletim sisteminizi güncellemek amacıyla gerekse de hali hazırda bilgisayarınıza bulaşmış ve sizi tehdit eden zararlı yazılımların tamamından tek seferde ve kolaylıkla kurtulmak amacıyla bilgisayarınıza format atabilir, güncelleme yapabilir ve tam anlamıyla performanslı bir şekilde kullanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken ise biçimlendirme işleminden anlamak, işletim sistemi kurulumu hakkında bilgi sahibi olmak ya da teknik servis hizmeti veren size en yakın bilgisayarcınızdan gereken yardımı almaktadır. Bu sayede ister yeni isterseniz de uzun süredir kullandığınız bilgisayarınızı ilk günkü haline getirebilirsiniz.

Tüm format ve işletim sistemleri hataları bakım ve onarımları için bizi arayabilirsiniz.

WONDOWS 7 KURULUMU

Win 7 kurulum

Windows 7  kurulum destek

windows 7  kurma servis

Sistem Çöktü

 

Bilgisayar teknik servis ve Notebook Servisi: 0212 220 50 09 – 0212 220 50 09 – 0555 992 27 77

, , , ,