Go to Top
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Web Tasarım

Kobi Paketi
Özel Paket
Ultra Kobi Paketi

Web Tasarım

Günümüzde, kurumların Dünya’ya açılmasında ki en etkili yol web sitesidir. Bu konuda kendini her gün geliştiren ekibimiz sizlere maksimum faydayı sağlama yetisine sahiptir. DMS Yazılım ekibi olarak web sitenizi sizi, ürünlerinizi, müşterilerinizi ve rakiplerinizi en iyi şekilde analiz ederek, sizin için en uygun tasarımı bulup, uyguluyoruz. Temel prensibimiz müşterimize optimum fayda sağlayacak web sitesini üretmektir.

DMS Yazılım, projelerinde geçmişten gelen tecrübeleri ve aldığı eğitimler ile “10 Altın Kural” ‘ı uygular. DMS Yazılım ekibine yeni katılan her çalışma arkadaşımız bu kurallar çerçevesinde eğitilerek kendilerini sizler için hizmet vermeye hazır duruma getirirler.

İYİ BİR WEB SİTESİ OLUŞTURMAK İÇİN 10 ALTIN KURAL;

-İyi Bir Web Sitesi Kolay Ulaşılır Olmalıdır.
-İyi Bir Web Sitesi Hızlı Olmalıdır.
-İyi Bir Web Sitesi Bilgi Vermelidir.
-İyi Bir Web Sitesi Özgün Olmalıdır.
-İyi Bir Web Sitesi Güncel Olmalıdır.
-İyi Bir Web Sitesi İnteraktif Olmalıdır.
-İyi Bir Web Sitesi Güçlü Tasarıma Sahip Olmalıdır.
-İyi Bir Web Sitesi Kullanıcı İle İletişimde Olmalıdır.
-İyi Bir Web Sitesi Güvenli Olmalıdır.
-İyi Bir Web Sitesi Analiz Edebilme Kabiliyetine Sahip Olmalıdır.

Web Tasarım adı altında yaptığımız sitelerde, tasarım ismi küçük bir bölümü oluşturmaktadır. Sitenize ilk defa giren bir kullanıcı için en önemli unsurlar arasında web sitenizin görünümünü gösterebiliriz. Yaptığımız web sitesi projeleri, web tasarım, web yazılım, arama motoru optimizasyonu ( Seo ), içerik yönetimi, Google danışmanlığı gibi bir çok uzmanlık isteyen alanın birleşmesinde oluşuyor. Web sitenizin alt yapısı ve proglamlaması ne kadar iyi olursa olsun eğer fonksiyonları anlaşılmıyor ve siteniz görsel açıdan kendini ifade edemiyorsa, ziyaretçileriniz için alt yapınızın ne kadar iyi olduğu önemini kaybediyor. Web Sitenizde ki görsel tasarım ziyaretçilerinizin internet tarayıcısını fazla yormamalı, mümkün olunan en anlaşılır şekilde yapılmalıdır. Aynı zamanda en son tekniklerin ve teknolojilerin kullanılması da siteniz için iyi olacak noktalardır. Bunların dışında siteniz kurumsal sitelerin dışında ürün yada hizmet tanıtmaya yönelik ise yukarıda belirttiğimiz uzmanlıkların yanında marka yönetimi ve reklam departmanları da projenize dahil olmalıdır.