Go to Top
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

SEO

Seo Nedir?

Seo kelimesinin açılımı Search Engine Optimization’dur, yani Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelmektedir. SEO’nun temel amacı; belirlenen web sitesinin istenilen kelime ve kelimelerde üst sıralara çıkarmaktır. Böylece site istenilen kitleye rahatlıkla ulaşılacaktır.

Seo, sitelerin normal yollarla ulaşamacakları popülerliklere, Google tarafından doğal görünen yöntemler kullanarak istenilen popülerliğe ulaşma sanatıdır. Bu popülerlik ile birlikte Google’da sıra artışıda göstermektedir.

SEO

SEO, internet sitelerinizin başarısı için iyi bir ranking belirleyicisidir. Arama motorlarının önemi gittikçe artmaktadır.

İnternet kullanıcılarının %70’i doğrudan bilgi araması yapıyor, %80’i ise arama motorunu düzenli olarak kullanmakta. İnternetteki milyonlarca sitenin arasında ön sıralarda bir pozisyon yakalamak hiç fena olmaz, ön sıralarda bir pozisyon yakalamak içinse bir çok parametreye dikkat etmek gerekiyor.

E-Ticaret ve Web Tasarım paketlerimizde, uzun yılların birikimi ve tecrübelerimize dayanarak sizlere SEO açısından sağlam bir alt yapı sunuyoruz.

SEO hizmetlerimiz:

Site Analizi
Sitenizin Arama Motorlarındaki durumunu, belirlemiş olduğunuz kelimelerdeki durumunu vb. şeyleri analizden geçirilmesi gerekmekte. Bu adımla sitenizin eksiklikleri belirlenmekte ve SEO için izlenmesi gereken yollar ve onların alternatifleri belirlenmektedir.

Site Optimizasyonu
Sitenizin analiz sonuçları sizin için planlayacağımız optimizasyon yol haritasını oluşturacaktır. Sitenizi optimizasyon için uygun hale getirmeye içeriğinizden, resimlerden, ve meta taglardan başlanabilir.

Optimizasyon Takibi ve Ayarları
Optimizasyon sonrası, Arama Motorları sitenizi tekrar indexlemeye başlar. Yeniden indexlendikten sonra istenirse düzeltilme veya yeniden optimizasyon yapılabilir. Siteniz senede en az bir kere gözden geçirilmesi gerekmektedir.

Sizlere sunduğumuz Optimizasyon hizmeti ile sitenizin arama motorlarında sürekli üst sıralarda olmasını sağlamaktayız.

Arama Motoru Sözleşmesini görmek için buraya tıklayınız.