Go to Top
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Notebook Tamiri

Teknik Servis

DMS Yazılım Notebook Tamir; uzman kadrosu ve modern onarım ekipmanları ile Notebooklarınızı güvenilir, hızlı ve garantili bir şekilde onarılması sağlanmaktadır.

DMS Yazılım Notebook Tamirine göndermiş olduğunuz Notebook’unuzla ilgili tüm gelişmelerden haberdar olmak için iletişim sayfasından veya (212) 220 50 09 numaralı telefondan bize ulaşıp Notebook’unuzun durumunu anında öğrenebilirsiniz.

Hangi Notebook markalarının teknik servisliğini yapmaktayız onuda söyleyelim.
Samsung Notebook Tamir , Toshiba Notebook Tamir , Apple Notebook Tamir , Lenovo Notebook Tamir , Dell Notebook Tamir , Asus Notebook Tamir , Acer Notebook Tamir , LG Notebook Tamir , Hp Notebook Tamir , Casper Notebook Tamir , Packard Bell Notebook Tamir , Haier Notebook Tamir, İBM Notebook Tamir, Vestel Notebook Tamir, MSI Notebook Tamir, Packard Bell Notebook Tamir, Monster Notebook Tamir, Exper Notebook Tamir, NEC Notebook Tamir, Aidata Notebook Tamir, CBox Notebook Tamir, Arçelik Notebook Tamir, Beko Notebook Tamir, CREA Notebook Tamir, Benq Notebook Tamir, Datron Notebook Tamir, Sony Vaio Notebook Tamir gibi bir çok teknik servisi tek bir isim altında toplayarak sizlerin kullanımına sunduk.

Bir çok Notebook Tamiri ile sizlere hak ettiğiniz kaliteli hizmeti vermek için çalışmalara başlamış bulunmaktayız. İşlerinde ustalaşmış teknik servis elemanlarımız ile Notebook’larınızın emin ellerde olduğuna güvenebilirsiniz. Parça değişimi, parça tamiri, ekran tamiri veya ekran değişimi gibi konularda yardımcı olmak için ekibimiz sizleri bekliyor..

Yedek Parça

DMS Yazılım olarak ithal ettiğimiz ve distribütörlerden satın aldığımız yedek parçaları, numaralarına ve kategorilerine göre ayırmaktayız.

Stoktan çıkan ve stoğa giren tüm ürünlerin seri noları siteme kayıt edilerek garanti takibatı sağlanır.

DMS Yazılım elinde hangi Notebook markalarının yedek parçalarını bulundurur;
Samsung yedek parça , Toshiba yedek parça , Apple yedek parça , Lenovo yedek parça , Dell yedek parça , Asus yedek parça , Acer yedek parça , LG yedek parça , Hp yedek parça , Casper yedek parça , Packard Bell yedek parça , Haier yedek parça, İBM yedek parça, Vestel yedek parça, MSI yedek parça, Packard Bell yedek parça, Monster yedek parça, Exper yedek parça, NEC yedek parça, Aidata yedek parça, CBox yedek parça, Arçelik yedek parça, Beko yedek parça, CREA yedek parça, Benq yedek parça, Datron yedek parça, Sony Vaio yedek parça

Notebook batarya (pil), Notebook adaptör, Notebook lcd ekran, Notebook klavye, Notebook mekanik aksam ve daha fazlasını sizlere sağlamaktayız.

Servis Formu

Servis Formu’nu doldurmak için Tıklayınız.