Go to Top
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Bilgisayar Teknik Servis

Bilgisayar Teknik Servis

 

Bilgisayar Tamir ve parça değişimleri bilgisayar servisi hizmeti alabilir, isterseniz danışmanlık hizmetlerimizden fayfalanabilirsiniz.Bilgisayar Teknik Destek bireysel kullanıcı yada kurumsal destek hizmetlerimiz mevcuttur.Bilgisayar bakım anlaşması yada servis bazlı çalışmaktayız.

Bilgisayar problemleri iki türe ayrılmaktadır.Yazılımsal bilgisayar problemleri yada Donanımsal bilgisayar problemleri.Firmamız tarafından tüm bilgisayar servisi hizmetleri sağlanmaktadır.İsterseniz

Yazılım ekibimiz ile isterseniz kendinize yeni bir yazılım yaptırabilir, var olan yazımlarınızın test ve analiz hata kontrol sistemleri kurulmaktadır.

Bilgisayar donanımsal hatalarda, parça değişimi, format işlemleri yada notebook servisi konularında yanınızda.Stoklarımızda tüm yedek parçalarını istediğiniz zaman sipariş verebilirsiniz.

7/24 Bilgisayar teknik servis veren ülkemizdeki tek firma Dms Yazılım’dır. Telefon ile hemen servis alabilirsiniz Tel : 0212 220 50 09 – 0212 220 50 09 numaralı telefonlarımızdan servis talebinden bulunabilirsiniz.

Teknik servis hizmeti almak isteyen müşterilerimizin %95 oranındaki istekleri aşağıda belirtilmiştir.Linkleri Servis çağırmadan önce kontrol etmenizde fayda var.

En Çok Aratılan Bilgisayar Hataları :

virüs temizleme

Bilgisayar Açılmıyor

Format At işlemi işletim sistemi bozulması

Bilgisayara Format Atma

Windows xp kurulumu

windows 7 kurulumu

windows 8 – 8.1 kurulumu

Lcd ekran kırlması

Dvdrom, Dvd writter’im çalışmıyor

İşlemcinin değiştirilmesi

Bilgisayar anakart değişimi

Ram eklenmesi ve ram attırımı

driverlerin yüklenmesi – sürücülerinin yükleme

İnternete bağlanamıyorum

Usb yeri bozuk

Bilgisayarım yavaş çalışıyor

Yazıcıya yazı gönderemiyorum çıktı alamıyorum

Ağ kurulumu – Network kurulumu, paylaşımı ayarları

Notebook tamiri

Yazıcı tamiri

Toner Dolumu

Yıllık bakım anlaşması

 

Konularında bizden destek alabilirsiniz.

Bilgisayarınızdan virüs temizlemek için bilgisayar teknik destek hizmetleri almak için : 0212 220 50 09 yada 0 555 992 27 77 Nolu telefondan bize servis talebinden bulunabilirsiniz.

 

bilgisayar tamiri ve teknik servis

bilgisayar tamiri ve teknik servis

Bilgisayar Desteği Doğuran Durumlar

İlerleyen teknolojiyi takip etmenin yanı sıra günümüzde artık neredeye her işi bilgisayarlar aracılığı ile yapabilir hale geldik. Gerek işlerin çok daha hızlı kayıt altına alınması, gerek daha kısa sürede daha fazla işlemin çok daha seri bir şekilde tamamlanabilmesi gibi gerekçelerden dolayı aynı zamanda iş dünyasının da vazgeçilmezleri arasında olan bilgisayarların kullanımının yaygınlaşması beraberinde de yetkili teknik servislerin de ortaya çıkmasına sebebiyet vermiştir. Bilgisayar teknik servisi aracılığı ile ilk akla gelmekte olan zararlı yazılımların ortadan kaldırılması ya da nüfuz etmesinin önüne geçilmesi, istenen ve farklı iş sahalarında da kullanım gereksinimi duyulan yazılımların profesyonel bir şekilde hali hazırda kullanılmakta olan bilgisayarlara yüklenmesi, hali hazırda kurulu olan programlarda yapılan ve kurulması gereken güncellemelerin yapılması, format atma işlemi olarak da bilinen ve işletim sisteminin güncellenmesi gibi işlemler yapılabilmektedir. Tamamen uzman personellerin elinden çıkan bu tip işlemler genelde son kullanıcılar için yapılması pek de mümkün olmayan ancak çoğunlukla da zorunluluk arz eden işlemlerdir. Kısa bir örnek vermek gerekirse; hali hazırda kullanmakta olduğunuz bir bilgisayar yazılımı isterseniz kişisel bir program olsun isterseniz de profesyonel kullanım için üretilmiş lisanslı bir yazılım olsun; zaman içerisinde hem güvenlik amacıyla hem de ek özellikler de eklenmesi gibi nedenlerden dolayı güncellenmeye ihtiyacı vardır. Bahsi geçen yazılım güncellemelerini belki de kısaca sizi yönlendiren linkler aracılığı ile bilgisayarınıza indirmek suretiyle temin edebilirsiniz.

Ancak iş bu güncellemenin yüklenmesi ve hali hazırdaki önemli pek çok veri ve çalışmanın da kayıp olmadan eklenmesi gibi bir hal aldığında profesyonel yardım almanızda yani bir bilgisayar servisi aracılığı ile işlem yaptırmanızda fayda olacaktır. Öyle ki işinde uzman olan bilgisayar servisleri aracılığı ile tek seferde kişisel ve iş bilgisayarınızdaki bütün yazılımların yanı sıra işletim sisteminin de kolaylıkla güncellenmesini sağlayabilir ve olası güvenlik açıklarının yok edilmesini de beraberinde temin edebilirsiniz. Aynı anda olası zararlı yazılımların, trojanların, virüslerin yok edilmesi gibi isteklerinizi de iletebileceğiniz bilgisayar servisi aracılığı ile uzman kişi ya da kişilerden destek almış olursunuz. Günümüzde pek çok kişi ya da kurum kendi iç bünyesinde bu tip sorun yada gereksinimlere amatörce çözüm üretmeye çalışmakta ve maalesef geri dönüşü olmayan sorunlar ile karşılaşmaktadır. Kısaca bir örnek vermek gerekirse; aslında herhangi bir veri ya da dosya kaybı yaşanmadan yapılabilmekte olan işletim sistemi güncellenmesi, yüklenmesi ve format atma işlemleri aşamasında eğer dikkatli ve bilgili olunmazsa hemen her şeyin kaybolmasına neden olabilmektedir. Kişisel verilerin yanı sıra işiniz için olmazsa olmazlarınız arasında da gösterebileceğiniz pek çok dosya, klasör ve verinin yok olması belki de servislere yapacak olduğunuz küçük ödemelerin yanında çok daha büyük maliyetlere neden olabilmektedir.

 

Elbette ki bazı önlemleri ve yedekleme işlemlerini son kullanıcının da yapmasında fayda olacaktır. Çünkü sürekli gündelik hayatta kullanılmakta olan bilgisayarlarımızı her gün bilgisayar teknik servisine götürmek mümkün olmamaktadır. Belirli aralıklar ile hizmet alınmasında ve bilgisayarlarımızın da bakımlarını yaptırmakta fayda olacaktır. Özellikle kişisel verilerin gerek sanal ortamlarda güvenli olacak şekilde gerekse de farklı yedekleme üniteleri aracılığı ile kişisel düzeyde saklanmalarında ve zaman zaman güncelleme yapmakta fayda olacaktır. Ayrıca bilgisayar teknik servislerinden bilgisayarlarımızı o günün şartlarına uygun olan donanımlar ile güncellemek amacıyla da destek alabiliriz. Tamamen deneyim ve uzmanlık gerektirmekte olan donanım güncellemeleri ve bilgisayar tamiri gibi işlemler; bilgisayar ve laptop kasaları ile ilgili yapılan fiziki işlemler olup; yanlış yapılacak olan bir uygulama sonucu o parçanın hasar görmesine ve hatta kullanılamaz hale gelmesine neden olabilmektedir.

 

Özellikle oldukça hassas ve manyetik elektrik akımlarının sürekli olarak var olduğu anakartlar üzerine yanlış temaslar bu tip hasarlara neden olabilmektedir. Benzer şekilde arız yaptığı düşünülen herhangi bir parçanın tamiri de söz konusu olabilmektedir. Bunun için yine bilgisayar teknik servislerinden yardım alabilir ve fiziki tamir ve tadilat hizmeti alabilirsiniz. Genel anlamda parça maliyetinden çok daha ekonomik bir şekilde sonuçlandırılan parça tamirleri özellikle modern bilgisayar parçalarında uygulanabilmektedir. Son kullanıcıya nazaran bazı teknik servislerin parçanın yenilenmesinde fayda olduğunu da düşünmekle beraber; kimi bilgisayar parçalarının birbirleri ile olan uyum ile de ilgili olduğunu unutmamak gerekmektedir. Öyle ki; eğer uyumsuz bir yeni parça alınması durumunda beraberinde farklı bir parçanın da değişmesi ve dolaylı olarak yine bambaşka bir sağlam parçanın da yeniden temin edilmesi gibi zorunlulukları ortaya çıkarabilmektedir. Anlaşılacağı üzere özellikle fiziki olarak bir ya da birden fazla parça değiştirmek için muhakkak uzman kişi yada kişilerden yani bilgisayar servislerinden destek alınmasında fayda olacaktır. İlk etapta ciddi bir maliyet gibi görünse de aslında bilgisayar servislerine ödeyecek olduğunuz ödemeler pek çok olası sorun ve zararın da önüne geçebilmektedir.

Sadece evinizde kullanmakta olduğunuz PC ler için değil, aynı zamanda laptop, ultrabook, netbook lar için de benzer durum sergilenmektedir. Ayrıca işyerinizde de kullandığınız bütün bu bilgisayar tipleri için servislerden destek ve hizmet alabilirsiniz. Bireysel ve amatör olarak hele ki daha önceden herhangi bir tecrübeniz olmadığı durumlarda bu tip konu ve sorunlara çözüm üretmeye çalışmak direkt olarak bedeli daha ağır olacak sonuçlara gebe olacaktır. Gerek hali hazırdaki sorunsuz çalışmakta olan bilgisayar ya da bilgisayarlarınızın güvenliğini sağlamak gerekse de herhangi bir aşamada sorun çıkarmaya başlayan ki bu sorun yazılımsal yada donanımsal olsun fark etmeksizin; müdahale etme konusunda işin uzmanı olan bilgisayar servislerini dikkate alabilirsiniz. Böylece hem üzerinizden ciddi bir sorumluluk ve tedirginliği atmış olur hem de tam istediğiniz hizmeti ve gereksinimleri sağlamış olursunuz.

Bilgisayar teknik servislerinde pek çok çalışan var olabilmektedir. Özellikle profesyonel olarak bu işi yapan yani sadece küçük bir ofisten ibaret olmayan yetkili servisler bünyelerinde yazılımsal işlemler ile ilgili sorunlarla ilgilenmesi için farklı kişi ve kişileri çalıştırmakta iken; donanımsal arıza tespit, değişim ve onarım işlemleri için farklı bir veya birden fazla çalışan ile anlaşmıştır. Bu sayede herkes kendi işine odaklanmakta ve tamamen uzmanlık alanı ile ilgili sorunlara çözüm üretebilmektedir. Bu durum hem serviste işlerin çok daha hızlı ilerlemesini sağlamakta hem de olası bir sorunun ortaya çıkmasının önüne geçmektedir. Son kullanıcıyı direkt olarak etkilemekte olan bu durumu yaratabilmek ise tamamen bilgisayar teknik servisinin ne denli profesyonel olarak çalıştığı ile ilgilidir.

Çevrenizde var olan ve iletişim kurmak istediğiniz servisler hakkında muhakkak surette ön bilgi almanızda son kullanıcı ve müşteri olarak fayda olacaktır. Gereken sorumluluğu üstlenebilen, olası veri kaybı yaşanmayacağını taahhüt eden bir firma ile çalışmak her zaman için çok daha faydalı ve verimli olacaktır. Aksi halde bir kez hizmet aldığınız amatör ya da izinsiz olarak da faaliyet göstermekte olan bilgisayar servisleri sizi bir kez daha gördüklerinde tanımayacak ve maalesef yaşamış olduğunuz herhangi bir mağduriyette size destek olmayacaktır. Mutlak müşteri memnuniyeti ile çalışmakta olan ve tecrübeli uzman personel barındırmakta olan servisler ise sizin uzun süre çalışacak olduğunuz birimlerden bir tanesi olacaktır.

 

 

 

BAZI HİZMET BÖLGELERİMİZ : Diğer bölgeler için lütfen 90 + 555 992 27 77  nolu telefondan sorunuz.

Acarkent Bilgisayar Servisi Merter Bilgisayar Servisi
Kabataş Bilgisayar Servisi
Adalar Büyükada , Burgazada , Heybeliada , Kınalıada , Kaşıkadası , Sedefadası , Bilgisayar Servisi Mecidiyeköy Bilgisayar Servisi Kadıköy Bilgisayar Servisi
Aksaray Bilgisayar Servisi Taksim Bilgisayar Servisi Güzeltepe Bilgisayar Servisi
Akşemsettin Bilgisayar Servisi Şişli Bilgisayar Servisi Gümüşsuyu Bilgisayar Servisi
Alemdağ Bilgisayar Servisi Sarıyer Bilgisayar Servisi Güngören Bilgisayar Servisi
Altbostancı Bilgisayar Servisi Perpa Bilgisayar Servisi Gaziosmanpaşa Bilgisayar Servisi
Alibeyköy Bilgisayar Servisi Otogar Bilgisayar Servisi Esenler Bilgisayar Servisi
Altınşehir Bilgisayar Servisi Ortaköy Bilgisayar Servisi Şark kahvesi Bilgisayar Servis
Ataşehir Bilgisayar Servisi Nurtepe Bilgisayar Servisi Bostancı Bilgisayar Servisi
Beylikdüzü Bilgisayar Servisi Maslak Bilgisayar Servisi Seyrantepe Bilgisayar Servisi
Bağcılar Bilgisayar Servisi Maçka Bilgisayar Servisi Örnektepe Bilgisayar Servisi
Bahçeköy Bilgisayar Servisi Levent Bilgisayar Servisi Perpa Bilgisayar Servisi
Bakırköy Bilgisayar Servisi Küçükköy Bilgisayar Servisi Sütlüce Bilgisayar Servisi
Başakşehir Bilgisayar Servisi Kurtuluş Bilgisayar Servisi Kaptanpaşa Bilgisayar Servisi
Çağlayan Bilgisayar Servisi Feriköy Bilgisayar Servisi Kulaksız Bilgisayar Servisi
Çıksalın Bilgisayar Servisi Kulaksız Bilgisayar Servisi Pendik Bilgisayar Servisi
Çeliktepe Bilgisayar Servisi Kağıthane Bilgisayar Servisi Sarıyer Bilgisayar Servisi
Cihangir Bilgisayar Servisi Beyoğlu Bilgisayar Servisi
Tarabya Bilgisayar Servisi Okmeydanı Bilgisayar Servisi
Talatpaşa Bilgisayar Servisi Gültepe Bilgisayar Servisi
Topkapı Bilgisayar Servisi Nişantaşı Bilgisayar Servisi