Go to Top
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Bilgisayar Açılmıyor

Bilgisayar Açılmıyor

Bilgisayarınız açılmıyorsa bunun bir kaç sebebi olabilir.

1- Bilgisayarınızın elektrik fişinin takılı olduğuna emin olun.bilgisayar ekranı açılmıyor ise Monitörünüzün güç düğmesine bastığınızdan emin olun.

2-Bilgisayarınız açılıyorsa görüntü gelmiyorsa teknik destek hizmeti almak zorundasınız anlamına gelmektedir.

3-Bilgisayarınız açılıyor siyah yazılar geldikten sonra belli bir yerde takılıyor. Bilgisayarınızın işletim sistemi çökmüş olabilir.Teknik destek almanız gerekir.

4-Bilgisayar ilk açılış ekranında takılıyor. Bilgisayarınızın pili bitmiş olabilir, pil ayarları biten bilgisayarlar klavyede F1 YADA F2 tuşuna basarak ayarların defaul olarak çalışması sağlanabilir.Anakart üzerindeki pili değiştirerek problemden tamamen kullanabilirisniz.Yeni pili taktıktan sonra bilgisayarınızı açıp delete tuşuna basarak bios ekranına gelip save and exit menüsüne girerek tüm ayarları kaydedip yeniden başlattığınızda aynı hata ile piliniz bitene kadar yaklaşık 2 sene boyunca bir daha karşılaşmayacaksınız.

Yukarıdaki sebepler dışında karşılaşacağınız tüm hatalar için destek almanızı öneririz.Olası veri kaybı yada bilgilerinizi kaybetmek istemiyorsanız bilgisayarınızın ayarları ile oynamadan bilgisayar teknik destek hizmeti almalısınız.

Bilgisayarınızdan virüs temizlemek için bilgisayar teknik destek hizmetleri almak için : 0212 220 50 09 yada 0 555 992 27 77 Nolu telefondan bize servis talebinden bulunabilirsiniz.

 

,