Go to Top
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Antivirüs Satış

Antivirüs Satış

 

 Pc Teknik Servis Telesed

Bilgisayar kullanıcısı olan hemen herkesin bildiği ve en az bir kez de olsa baş etmek durumunda olduğu hususlardan bir tanesi olan virüslerin temizlenmesi ve bilgisayarın zararlı yazılımlardan arındırılması gibi işlemler aslına bakarsak oldukça kolay ve son kullanıcı için de pratik yöntemler ile sonuçlandırılabilmektedir. Örnek vermek gerekirse ilk akla gelen yöntem olan çeşitli anti virüs yazılımları ile bilgisayarlarımızı belirli zaman dilimlerinde tam anlamıyla taratmak ve olası zararlı dosya yada yazılımları ya karantinaya almak yada tamamen bilgisayarda uzaklaştırmaktır. Bunun için yapılması gereken ilk şey ise bir anti virüs programına sahip olmaktır. Bu bağlamda uzun yıllardır hizmet vermekte olan ve sürekli güncellenen alt yapısı ile müşterilerine ve kullanıcılarına uzun soluklu hizmet anlayışı sunan Nod32 Anti virüs programı pek çok kullanıcı tarafından da bilinmekte ve kullanılmaktadır.  İlgili yazılımın üretici firması olan Eset yazılım tarafından geliştirilen ve bugün sadece bilgisayarları değil aynı zamanda tabletleri ve farklı işletim sisteminde çalışan aygıtları da güvence altına almayı başaran bu yazılımın oldukça kolay kullanım ara yüzü ve sürekli online tarama teknikleri ile internette gezinti halinde iken bile koruma sağlayabilmektedir.

Aslına bakarsak işin en zor ve önemli kısımlarından bir tanesi de budur. Çünkü hiçbir bilgisayar kendi kendisine virüs yada zararlı yazılım üretmez. Ancak dış kaynaklı olabilecek bazı saldırgan ve illegal içerikler nedeniyle de dünya üzerine yayılmış olan milyarlarca virüs yazılımı da mevcuttur. Ve but ip yazılımlar genelde ya harici veri depolama birimlerinden yada internet üzerinden erişim sağlamaktadırlar. Oldukça ekonomik koşullar sunmakta olan Eset yazılımcıları, uzun süre bilgisayarlarınızın korumasını oluşturacak şekilde üretim yapmaktadırlar. Bunu yanı sıra sadece bireysel kullanıcıları değil daha kapsamlı iş yapan ve daha fazla koruma ve güvenlik tedbiri gerektirmekte olan kurumsal düzeydeki bilgisayarlar için de gereken hizmeti sunabilmektedirler.

Dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise kesinlikle ve kesinlikle bu tip programları yetkili sitelerinden satın alma işlemi yapılmasıdır. aksi durumda kötü niyetli kişi yada kişilerin tuzağına düşülebilir ve çok daha ciddi maddi kayıplar yaşanabilir.

Bilgisayar teknik servis ve Notebook Servisi: 0212 220 50 09 – 0212 220 50 09 – 0555 992 27 77

Eset Nod32 Antivirüs fiyatları 100.00 TL + Kdv’dir.

Hemen Satın almak için :  0212 220 50 09 Numaralı telefondan satın alabilirsiniz.

, , ,